کلودافزار: نخستین پارتنر مایکروسافت کلود در ایران

*** توجه ***

با توجه به اینکه بنده و شرکتم در استرالیا، دیگر ارتباط رسمی ای با دفتر تهران کلودافزار نداریم، این مطلب دیگر اعتبار ندارد و صرفاً به عنوان تاریخچه مشاهده می نمایید.

بسیار خوشحالم که اعلام کنم، کلودافزار به جمع شبکه پارتنرهای کلود مایکروسافت پیوست. ما نخستین شرکت ایرانی هستیم که تواسنتیم به این شبکه بپیوندیم.

... کلودافزار نخستین ارائه دهنده‌ی تخصصی راهکارهای مایکروسافت به صورت آنلاین به همراه خدمات فارسی سازی و سفارشی سازی در ایران میباشد. از این پس کاربران و سازمان‌های ایرانی قادر خواهند بود از جدیدترین فناوری‌ها و خدمات ابری مایکروسافت از طریق کلودافزار بهره گیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره می‌توانید با دفتر استرالیای کلودافزار تماس حاصل فرمائید.


/ 5 نظر / 79 بازدید
amir

سلام مدتی هست ازتون خبری نیست.

محمد

لطفا لینکی از سایت مایکروسافت که نشان دهنده پارتنر بودن شماست ارائه کنید چون در طی این سالیان افراد زیادی مدعی این مساله بودند , خوشحال میشیم ببینیم با وجود تحریمهای سنگین علیه ایران یک شرکت ایرانی دارای پارتنری از مایکروسافت هست

نیما

سلام آقای حقیقت ثابت، می خواستم بدونم در ایران چندتا مشتری در حال استفاده از سیستم شما هستند و آیا این روش استفاده در ایران جواب داده و چه مدت است که اولین مشتری شما در حال استفاده از این سیستم است؟

نیما

راستش من نمی خواستم از موضوعات داخلی شرکت شما مطلع بشم و صرفا بعنوان یک آدم فعال در حوزه IT، مدل کسب و کار شما برام جالب هست و می خواستم بدونم که استقبال از این نوع نرم افزارها چطور بوده و چقدر تونسته جا بیفته. یک سوال دیگه هم برام پیش اومده و اون اینکه شما که پارتنر مایکروسافت هستین فکر می کنم باید برای عضویت هر مشتری وجهی به مایکروسافت هم بدین و خود مایکروسافت هم داره این سرویس رو با قیمت 40 دلار در ماه میفروشه، این تفاوت قیمت 100 هزار تومان در ماه برای هر کاربر رو چجوری جبران می کنین؟ خوب و خوش باشید نیما

Ali Noroozi

Motasefane shoma avlin Company iIrani nistid ke partner Microsoft shodid Inja iIranihai ziadi hastand ke pish az man va shoma partner hastand .